شماره پیامک شورای رفاهی 30008496 می باشد.

 آدرس وکیل پروژه پارمیس و پارمیدا :شیراز – چهارراه زرگری –بلوار مطهری – کوچه 19 (قبل از بیمارستان دکتر خدادوست ) – مجتمع پزشکی ستار خان – طبقه دوم – واحد 306 - دفتر وکالت آقای عمران نور بخش

مراحل قانونی شکایت از شرکت دمان سازه از طریق شعبه 4 بازپرسی فلکه اطلسی در حال پیگیری است .

 جهت رویت لیست چک های پروژه پارمیس و پارمیدا که در اختیار دانشگاه می باشدلطفا اینجا کلیک نمایید

      newiconاطلاعیه شماره بیست ویک  (96.8.13 )
     

نظر به اینکه پرونده مطروحه در دادگستری به قطعیت رسیده و در حال حاضر در شعبه پنج اجرای احکام مراحل اجرایی خود را طی می نماید طبق هماهنگی بعمل آمده بین وکیل اعضاء جناب آقای عمران نوربخش با ریاست محترم شعبه پنج اجرای احکام مقرر گردیده که ملک مورد بحث  از طریق اجرای احکام دادگستری و به صورت مزایده باقیمت کارشناسی به فروش رسد . لذا در راستای اجرای این توافق صورتجلسه ای تهیه گردیده که می بایست به امضای کلیه اعضاء برسد. لذا خواهشمند است از تاریخ 96.8.13 تا تاریخ 96.8.17 جهت امضاء صورتجلسه به واحد شورای رفاهی کارکنان (طبقه همکف ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی) مراجعه نمایید. لازم بذکر است عدم حضور و امضاء موجب تضییع حق افراد می گردد. بدیهی است درهنگام حضور همراه داشتن قرارداد و کارت ملی مالک مورد نیاز است.

 

 


 

      اطلاعیه شماره بیست  (96.5.17 )

           به اطلاع خریداران محترم پروژه پارمیس و پارمیدا که هنوز اقدام به شکایت نکرده اند میرساند تا پایان مرداد ماه فرصت دارند (آخرین مهلت ) با در دست داشتن کلیه مدارک پروژه فوق (دفترچه خرید ، قرارداد بیمه ، سند محضری ، و مستندات مبالغ پرداختی مثل کپی چک ، یا پرینت حساب و ... و مدارک شخصی شامل کپی شناسنامه و کپی کارت ملی در ساعات اداری به شورای رفاهی دانشگاه واقع در طبقه همکف ساختمان مرکزی دانشگاه و یا عصر ها به دفتر وکیل پروژه آقای عمران نوربخش واقع در طبقه اول مجتمع پزشکان ، جنب بیمارستان دکتر خداددوست مراجعه و تشکیل پرونده نمایند  تا مراحل اجرای شکایت توسط ایشان پیگیری شود.


 

       اطلاعیه شماره نوزده  (96.5.1 )
قابل توجه خریداران محترم پروژه پارمیس و پارمیدا : به اطلاع می رساند حکم نهایی دادگاه تجدید نظر صادر گردیده . جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 


 

      اطلاعیه شماره هجده  (95.10.30 )

         قابل توجه خریداران محترم پروژه پارمیس و پارمیدا : به اطلاع می رساند حکم محکومیت متهمین پرونده ( آقایان محسن دادیار ، محمود دین پژوه و افشین امینی ) توسط شعبه 111 دادگاه کیفری 2 صادر گردیده است و با توجه به قابل تجدید نظر بودن حکم ، با اعتراض متهمین ، پرونده در شعبه 26 دادگاه تجدید نظر مطرح رسیدگی می باشد که وقت رسیدگی آن برای روز 95/10/18 ساعت 10 صبح تعیین گردیده است . وکیل شکات آقای عمران نوربخش به همراه نمایندگان دانشگاه و جمعی از اعضا در جلسه فوق شرکت می نمایند و مستمرا پیگیری حق و حقوق اعضا خواهند بود.

 


 

      اطلاعیه شماره هفده  (95.4.27 )
 قابل توجه کلیه اعضا محترم پارمیس و پارمیدا :احتراما به اطلاع می رساند که جلسه ارائه گزارش روند پرونده و کارهای انجام شده توسط وکیل اعضا (جناب آقای عمران نوربخش )در تاریخ دوشنبه 95.5.4 راس ساعت 10 در سالن صدرا و سینا (خیابان نشاط ) برگزار می گردد . حضور مالک اصلی یا نمایندگان قانونی ایشان الزامی می باشد .

 


 

       اطلاعیه شماره شانزده   (95.4.12 )
   قابل توجه کلیه اعضا محترم پارمیس و پارمیدا :احتراما به اطلاع می رساند که به دنبال پیگیریهای مستمر وکیل پرونده و دانشگاه برای متهمین پرونده از سوی دادسرای شیراز قرار مجرمیت صادر و پرونده با صدور کیفر خواست به دادگاه کیفری 2 ارسال گردیده است . لازم به ذکر است آقای محسن دادیار همچنان دربازداشت بوده و آقایان افشین امینی و محمود دین پژوه با قرار وثیقه آزاد می باشند . 

 


      اطلاعیه شماره پانزده   

         قابل توجه کلیه اعضا محترم پارمیس و پارمیدا :احتراما به اطلاع می رساند که به دنبال پیگیریهای نماینده قانونی اعضا و وکیل پرونده (آقای نوربخش ) آقای محمود دین پژوه نیز با تشدید قرار وثیقه 18 میلیاردی بازداشت گردید.


      اطلاعیه شماره چهارده    

          قابل توجه کلیه خریداران پارمیس و پارمیدا : آقای محسن دادیار با قرار وثیقه 18 میلیارد تومان(با توجه به عدم تامین قرار وثیقه فوق ) روانه زندان گردیدند .همچنین کل ملک مورد نظر نیز در اختیار دادگاه می باشد.


       اطلاعیه شماره سیزده   

         قابل توجه کلیه اعضا پارمیس و پارمیدا : در پیگیری روند پرونده پارمیس و پارمیدا ، آقای محسن دادیار مجددا در تاریخ 94.7.6 بازداشت و روانه زندان گردیدند.


      اطلاعیه شماره دوازده

           قابل توجه کلیه اعضا پارمیس و پارمیدا با توجه به شکایت انجام شده هرگونه پرداختی یا چک که در اختیار آقای محسن دادیار و شرکت دمان سازه بوده و بعد از تاریخ 93.1.22 وصول گردیده را با در دست داشتن مدارک به شورای رفاهی دانشگاه اعلام نمایید .  


      اطلاعیه شماره یازده 

       قابل توجه کلیه خریدارانی که تاکنون جهت اقامه دعوا به صورت شخصی برای احقاق حقوق خود و جلوگیری از خسارات آتی سریعا به شعبه 4 بازپرسی واقع در طبقه سوم دادگاه فلکه اطلسی حضور یابند . حضور کلیه افرادی که تاکنون مراجعه ننموده اند الزامی می باشد .


 اطلاعیه شماره ده

        قابل توجه کلیه اعضا پارمیس و پارمیدا:به استحضار می رساند در تاریخ 94.223 جلسه دادگاه با حضور وکیل پروژه ،نمایندگان منتخب خریداران و نمایندگان دانشگاه از اداره حقوقی و رئیس شورای رفاهی و حضور کلیه متهمین به همراه وکلایشان به مدت 3 ساعت برگزار شد. کل جلسه من حیث المجموع به نفع خریداران رضایت بخش بوده و مقرر گردید بنا بر دستور رئیس دادگاه جلسه بعد در اسرع وقت ادامه یابد.     


 اطلاعیه شماره نه

           خریداران محترم پروژه پارمیس و پارمیدا : با تبریک سال نو به اطلاع می رساند با عنایت به پیگیریهای ممتد و همه جانبه دست اندرکاران و موفقیت حاصله ، حکم قرار بازداشت آقای دادیار و اعضای مرتبط با شرکت دمان سازه قطعی شده و ایشان تا اطلاع ثانوی در بازداشت هستند . لذا جهت تکمیل پرونده از تاریخ 94.1.17 به مدت یک هفته تا تاریخ 94.1.24 با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس دادگاه فلکه اطلسی - طبقه سوم- بازپرسی شعبه 4 مراجعه فرمایید. 1) پوشه که در محل ورودی دادگاه تهیه میگردد  2) اصل و کپی کارت ملی 3) کپی قرارداد یا دفترچه ساخت  4) لیست جدول پرداختی ها و کپی مستندات پرداختی ها (چک و ...)


  اطلاعیه شماره هشت

                 عضو محترم پروژه پارمیس و پارمیدا سلام : تقاضا می شود کپی هرگونه پرداختی به شرکت دمان سازه و آقای دادیار را به همراه تکمیل جدول ارائه شده(کلیک نمایید    ) تا تاریخ 93.11.27  به شورای رفاهی تحویل نمایید .همکاران محترم می توانند فرم فوق را پر نموده و از طریق پست الکترونیکی به ایمیل شورااین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. 

 


 اطلاعیه شماره هفت 

            عضو محترم پروژه پارمیس و پارمیدا : نظر به شکایت اعضا و پیگیریهای مستمر وکیل اعضا ، آقایان محسن دادیار و افشین امینی (از هیئت مدیره شرکت دمان سازه) بازداشت گردیدند . منتظر خبرهای بعدی باشید.


 اطلاعیه شماره شش

           با توجه به شکایت دانشگاه و اعضا از آقای محسن دادیار ، کلیه اعضا جهت ارائه وکالت به دفتر وکیل پروژه آقای عمران نوربخش مراجعه نمایند . مدارک لازم : کپی شناسنامه و کارت ملی - دفترچه ساخت و بیمه نامه اصل یا برابر با اصل +کپی دو سری- فیش حقوقی کارمند

           آدرس : جنب بیمارستان دکتر خدادوست - ساختمان پزشکان - دفتر وکالت عمران نوربخش - زمان مراجعه از 93.11.6 لغایت 93.11.16 - ساعت مراجعه از 8 صبح تا 8 شب


 اطلاعیه شماره پنج

  عضو محترم پروژه جلسه دادگاه در تاریخ 93.11.1 با حضور وکیل اعضا و متهمین پرونده برگزار شد و به علت بالا بودن حجم مطالب رسیدگی به جلسه بعد، یک شنبه 93.11.5 موکول گردید.


 اطلاعیه شماره چهار

 عضو محترم پروژه پارمیس وپارمیدا با توجه به اینکه امکان سوء استفاده اجتماعی و سیاسی از تجمع وجود دارد و با توجه به عدم اعلام نظرات اولیه دادگاه ، لذا مدتی صبر نموده تا مراحل اولیه دادگاه انجام شده و پس از آن در جلسه ای عمومی ، تمامی اتفاقات به اطلاع تمامی شرکا خواهد رسید.


 اطلاعیه شماره سه

        عضو محترم پروژه پارمیس وپارمیدا سلام به اطلاع می رساند پیگیریهای فرایند شکایت توسط دانشگاه و وکیل پروژه مستمرا درحال انجام می باشد و مقدر است از ابتدای بهمن ماه جلسات آن در دادگاه اغاز گردد. به شایعات توجه نکرده و اطلاعات را فقط از همین سامانه و سایت شورای رفاهی  دریافت نمایید .


 اطلاعیه شماره دو

 احتراما" به استحضارميرساند چندمدتي است كه آقاي محسن داديار(نماينده شركت دمان سازه طرف قراردادپروژه پارميس وپارميدا با پرسنل دانشگاه) تهمتهاي نارواي مالي ونشر اكاذيب به شكل هاي مختلف دررابطه با اينجانب ، بين پرسنل دانشگاه نشرداده شده (بالاكشيدن پول هاي مردم وخريد املاك شخصي) ، همچنين دروغگويي وفرافكني هاي نيزدررابطه بامحكوميت دانشگاه دردادگاه وراي به نفع ايشان نيز بين پرسنل توسط ايشان نشرداده شده است كه اين درحالي است كه تا اين تاريخ دادگاه درحال بررسي پرونده بوده وفعلا ايشان راممنوع الخروج نموده است وهيچگونه حكمي صادرنگرديده وايشان با اين كارها قصد دلسرد نمودن پرسنل برشكايت خود واهانت به حيثيت وجودي كاركنان، مديران ودانشگاه رادارد باتوجه به اينكه نه اينجانب ونه دانشگاه درخصوص تضييع حقوق خريداران پارميس وپارميدا، هيچگونه تخطي مالي وغيرمالي نداشته وهميشه ازحقوق پرسنل بصورت جدي ومسئولانه دفاع نموده ايم لذاباتوجه به نشرشايعات مختلفي كه باترفندهاي خاص ايشان و بوجود آمدن بدبيني بين اعضا محترم پروژه نسبت به دانشگاه (باتوجه به تماس هاي مكرراعضا) درصورتي كه كليه وجوه پرداختي افراد(افرادآزاد ودانشگاه)بصورت چك اوليه( ثمن اوليه درخصوص سهم سرانه[1ميليون تومان جهت سهم سرانه وصدور وتمديد پروانه] وساخت كه جمعا حدود40درصد كل مبلغ آپارتمان بوده) در وجه شخص آقاي داديار صادرگرديده وتوسط ايشان وصول گرديده شده است وچك هاي دوم وسوم نيز جهت ادامه ساخت توسط آقاي داديار وشركت دمان سازه وصول گرديده است وچك هاي چهارم (93.3.1)درحساب 80257264و78049118دربانك رفاه شعبه درمانگاه امام رضا(ع)واريز گرديده كه طبق جدول پيوست ، مبالغي هزينه ومابقي درحساب 80257264 و 78049118زير نظردانشگاه وهيات مديره پروژه موجود ميباشد.لذا پرسنل به شایعات مطرح شده ، هیچ گونه توجهی نداشته و فقط از طریق سامانه دانشگاه و سایت شورای رفاهی اخبار را دریافت نمایند .تقاضای دیگر اینجانب از اعضا پروژه این است که در صورت شنیدن شایعات فوق در رابطه با اینجانب ، حضوری به دفتر شورای رفاهی مراجعه نموده و صورتجلسه را امضا نموده تا اینجانب جهت شکایت و اعاده حیثیت خود از ایشان در مجامع قضایی ، اقدام نمایم .

( دکتر منصور آقا هادی- رئیس شورای فرهنگی رفاهی کارکنان دانشگاه )

 


 (93.10.14 ) به اطلاع می رساندکه شکایت دانشگاه و خریداران پروژه پارمیس و پارمیدا از شرکت دمان سازه و شخص آقای محسن دادیار در شعبه 4 بازپرسی واقع در فلکه اطلسی (قاضی : آقای تهمتن)در جریان می باشد و پرونده در مرحله بررسی می باشد و هنوز هیچ حکمی صادر نگردیده است .لذا هیچ حرف و شایعه ای را خارج از اطلاعات دانشگاه قبول نفرمایید . مراحل از طریق وکیل جناب آقای عمران نوربخش و دانشگاه به شدت در حال پیگیری می باشد . 


 اطلاعیه شماره یک

قابل توجه خریداران محترم پروژه پارمیس و پارمیدا

احتراما به عرض می رساند طی چندین جلسه هفتگی و مستمر اعضا هیئت مدیره منتخب پروژه ومسئولین دانشگاه ( نماینده ریاست محترم دانشگاه ، رئیس شورای رفاهی ،مدیر اداره حقوقی ، مدیریت فنی ، ریاست اداره بازرسی و نماینده مدیریت حراست) در خصوص مشخص نمودن مالکیت ملک ،چگونگی هزینه های انجام شده ، بحث جهت رفع اختلاف ها ی مرتبط با سهم سرانه و ادامه روند ساخت و سازو... باجدیت در حال انجام می باشدکه ان شاءا... به زودی نتایج نهایی به اطلاع خواهد رسید.

لذا عزیزان ثبت نام نموده با توجه به اولویت توافق فی مابین اعضا و طرف دعوا (شرکت دمان سازه و آقایاندادیار و دین پژوه )نکات زیر را به دقت رعایت نمایند :

* عدم تحویل هرگونه مدرک و سند به دفتر بیمه پارسیان به نمایندگی آقای دادیار

*عدم ثبت نام جدید در پروژه پارمیس و پارمیدا (تا رفع کلیه موانع و مشکلات )

* عدم پرداخت هرگونه وجه به شرکت دمان سازه و آقای دادیار (چک ، نقد و ... )

* ظاهرا آقای دادیار با تعدادی از خریداران جهت حل و فصل موضوع وارد گفتگوی غیر رسمی و خارج از تعهد ایشان شده که پیشنهاد می شوداز انجام هرگونه توافقی بدون هماهنگی واحد های فو ق الذکر تااطلاع ثانوی پرهیز گردد .

* پیشنهاد هر گونه ملک معوض از طریق آقای دادیار تا روشن شدن وضعیت فعلی پروژه از نظر دانشگاه جایگاهی ندارد.

در پایان به عرض می رساند هر گونه خبر یا پیگیری از طریقوب سایت رفاهی یا از طریق سامانه پیامکی  دانشگاه به اطلاع اعضا خواهد رسید و هرگونه اطلاعات خارج از وب سایت رفاهی دانشگاه فاقد اعتبار است.

در خاتمه اعلام می گردد هرگونه پیشنهاد یا سئوال خود را از طریق آدرس ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و از حضور فیزیکی و تماس تلفنی خودداری فرمایید . گروه پیگیری این موضوع را بر اساس پیشرفت  کار  و وضعیت پروژه به اطلاع کلیه اعضا ، در اسرع وقت می رساند. با تشکر

 


 گزارش موردی (از ابتدا تا کنون ) پروژه پارمیداو پارمیس

در مرداد ماه سال 92 قرار دادی فی مابین شرکت دمان سازه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی به منظور پیش فروش و ساخت 420 واحد مسکونی در شهر صدرا منعقد گردید(جهت مشاهده قرارداد اینجا راکلیک کنید) که نکات اصلی قرار داد مذکور به شرح ذیل می باشد:


1. معرفی 420 نفر از پرسنل دانشگاه به شرکت مذکور جهت ثبت نام در پروژه

2. ساخت پروژه توسط شرکت به ازای هر متر به صورت تقریبی 650000تومان(درج در جداول ارائه شده و دفترچه های ساخت ارائه شده)

3. شروع ساخت از دی ماه 92 و مدت ساخت 24 ماه پس از انعقاد قرار داد مذکور و شروع ثبت نام در ابتدای امر استقبال خوبی از پروژه گردید و افراد ثبت نامی پس از قرعه کشی و دریافت معرفی نامه جهت ثبت نام به شرکت مذکور معرفی شدند.


از نکات قابل توجه مزایای ثبت نام که در تعهد شرکت سازنده و مالکین پروژه(آقایان محسن دادیار و محمود دین پژوه )بوده، موارد ذیل را می توان اشاره نمود


1. وام قرض الحسنه 20میلیون تومانی 2 درصد بانک رسالت و قرض الحسنه 25میلیون تومانی4 درصد بانک مسکن

2. بیمه نمودن مسکن از ابتدای پروژه و باز پرداخت نصف هزینه و قیمت ملک به افراد بعد از 18 سال

3. ساخت سریع ملک وتحویل 24 ماهه آن( تعهدات شرکت سازنده و بیمه پارسیان را در اینجامشاهده نمایید)

 

پس از انجام ثبت نام ها و به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد ، شرکت مذکور نامه ای ارسال و نگرانی خود مبنی بر عدم انجام تعهد دانشگاه در خصوص معرفی اعضا در آذر ماه را انجام و جلسات متعددی تشکیل گردید که نتیجه ی جلسات مذکور نکات ذیل بود


1. تدوین متمم قرار داد اولیه ( جهت مشاهده متمم قرار داد اینجا راکلیک کنید)

2. اجازه فروش آزاد به شرکت جهت تکمیل اعضا

3. تبلیغات مجدد دانشگاه تا پایان دی ماه و معرفی افراد به شرکت

4. ادامه کار ساخت پروژه طبق تعهدات اولیه شرکت

در دور دوم ثبت نام نیز تعداد اعضا متقاضی کم و مجدد به حد نصاب نرسید که همین موضوع دستخوش اعتراض مالک پروژه آقای دادیار و ایجاد حاشیه سازی های متعدد و برخورد های تند و از  موضع  بالا با شورایرفاهی و تهدید به تعطیلی کار نمود که این موارد باعث شد که شورای  رفاهی تلاش مجددی جهت تبلیغات پیش فروش واحدهای باقی مانده از اسفند ماه نماید که این بار آقای دادیار جدول فروش جدیدی را به دانشگاه ارائه که در آن هزینه فروش واحدها و پیش پرداخت ها بالاتر رفته بود.

در دور سوم ثبت نام نیز که تا پایان فروردین ماه به طول انجامید توفیقی حاصل نشد و تقریبا تعداد 100 واحداز پروژه به فروش نرسید. در این میان برخوردهای نامناسب آقای دادیار و پرسنل ایشان روز به روز باعث نگرانی پرسنل ثبت نام کننده واعتراض آنها به رفتار های فوق می شد. تا اینکه شکایاتی از پرسنل مبنی بردریافت هزینه های بیمه ای مورد تعهد آقای دادیار (که بعضاً این هزینه ها نیز چندین برابر اقساط تعهد آقای دادیار مبنی بر پرداخت بیمه ها بود) به شورای رفاهی رسید.در زمان رسیدگی به این شکایات یک سری از پرسنل شکایت عجیب دیگری!! از دفتر آقای دادیار آوردند که دفتر بیمه پس از تماس با افراد و درخواست حضور در دفتر ایشان اقدام به تغییر مفاد دفتر چه ساخت  اولیه نموده و متراژ دفترچه ها را افزایش(مشاعات نیز به واحد ها اضافه می شد) و نیز قیمت قطعی را به علی الحساب تغییر داده بود.(جهت مشاهده اینجا را کلیک کنید)

در این میان یکی از افراد دست اندر کار شرکت دمان سازه به نام آقای محمود دین پژوه با آقای دادیار به اختلاف بر خورد و در همین زمان به علت مشکلات قبلی مربوط به شرکت صادق سازان فرودس و بدهی ایشان به دادگاه ،آقای دین پژوه بازداشت شد.در پایان اردیبهشت ماه 93 آقای دادیار اصرار به پیش فروش آپارتمان  های  باقی مانده را کمرنگ و درخواست جدیدی مبنی بر خلع شرکت دمان سازه از ساخت مطرح نمودکه دلایل خود برای موضوع، موارد ذیل مطرح وتعهدات خود در قبال حذف شرکت از سوی دانشگاه که به نفع دانشگاه بود به صورت ذیل مطرح نمود؛


دلایل درخواست آقای دادیار به منظور عزل شرکت:


1. به زندان افتان آقای دین پژوه به عنوان هیئت مدیره شرکت دمان سازه و سهام دار اصلی شرکت بودن ایشان.

2. اختلاف با آقای دین پژوه و اشتباه آقای افشین امینی در انتقال سهام خود به نام آقای دین پژوه (آنطور که آقای دادیار اظهار می کرد 44 سهم شرکت به نام امینی بوده که آن را به نام دین پژوه انتقال داده بود)

3. عدم توانایی در ساخت باشرایط بوجود آمده

4. نگرانی دادیار از این موضوع که دین پژوه پس از آزاد شدن از زندان ساخت پروژه را متوقف کند.

 

تعهدات آقای دادیار به دانشگاه پس از عزل شرکت:


1. انتقال سند ملک به نام دانشگاه(که البته بعدها شرط واگذاری سند را مشروط به فروش تمامی واحد هاقرار داد!!!)

2. حمایت مالی از پروژه تا زمان رسیدن وام به هر صورت ممکن

3. در اختیار قرار دادن دفتر کار و نیروهای اداری و فنی شرکت دمان سازه و پرداخت حقوق و مزایای آنها تاپایان ساخت

4. انصراف آقای دادیار از کلیه درآمدها حاصل از پروژه و پرداخت آن به دانشگاه

5. پیگیری و انجام امورات مربوط به ساخت پروژه  و ...

مهمترین دلایل دانشگاه جهت عزل شرکت:


1. نگرانی از پیشرفت ساخت پروژه که بسیار کند پیش می رفت به گونه ای که در مدت سه ماه گذشته ازسال 93 تقریبا شرایط راکد بود.

2. بازداشت آقای محمود دین پژوه

3. دست بردن در دفترچه های ساخت و تغییر قسمت هایی از آن (تغییر متراژ مفید به متراژ مشاع و مفیدتغییر قیمت های از قطعی به علی الحساب و ..( جهت مشاهده نمونه دفترچه ساخت تغییر داده شده )

4. دریافت مبالغ متفاوت و غیر قانونی از برخی پرسنل ثبت نام کننده و عدم پاسخگویی شرکت به این مواردو...

پس از جلسات متعدد و اصرار های زیاد آقای دادیار به دانشگاه نهایتاً، آقای دکتر هادی از سوی  شورای رفاهی  و آقای ابراهیم بهادر از سوی اداره حقوقی دانشگاه ،در جلسه ای که در محضر کلام الله مجید منعقدگردید صورتجلسه ای با 17 بند جهت عزل شرکت به امضاء طرفین رسید. (جهت مشاهده اینجا را کلیک کنید) 

 

در صورت جلسه ی مذکور دانشگاه تمامی مصالح اعضا را مد نظر قرار داده بود و پس از عزل شرکت  مسئولیت کامل ساخت را نیز به عهده ی آقای دادیار قرار داده که این موضوع در بند 17 صورتجلسه مذکور ،ذکر شده وبه امضای طرفین نیز رسیده است .

بعد از عزل شرکت مرحله ی چهارم ثبت نام شروع و اینبار ملک به صورت وکالتنامه ای به  نام  دانشگاه انتقال داده شده و تبلیغات جدید ثبت نام به امید ساخت سریعتر پروژه اتفاق افتاد.


در صورت جلسه ی 17 بندی که منجر به عزل شرکت گردید موارد مختلفی را آقای دادیار تعهد داده بودند که انجام دهند که متاسفانه با زیرکی تمام بسیاری از موارد را انجام ندادند. به عنوان مثال قرار بود ایشان حقوق  پرسنل اداری و فنی درگیر درپروژه را پرداخت نمایندکه این امر هیچگاه محقق نگردید. و یا قرار بود که تمامی وسایل  و تجهیزات  خود را در پروژه تا پایان دوران ساخت نگهدارند.که متاسفانه بارها به دلایل مختلف  اقدام به خروج وسایل من جمله جرثقیل و نیسان از پروژه نمودند که این موارد بار ها ساخت پروژه را با مشکل مواجه نمود. و سایر مسائل مختلف که در این گفتار مجال آن نمی باشد.در این بین به تدریج اختلافات بر روی انجام تعهدات صورت جلسه عزل شرکت و تعهدات آقای دادیار شروع وهر طرف ، طرف مقابل را متهم به انجام ندادن تعهدات نموده واختلافات بالا گرفت.به عنوان مثال آقای دادیار حمایت مالی از پروژه و همچنین پرداخت حقوق  پرسنل را مشروط  به  فروش تمامی واحد ها نمود! و همچنین با وجود تعهد به ساخت پروژه (در محضر قرآن و نیز صورتجلسه کتبی) بههیچ وجهزیر بار موضوع ساخت نرفت.

یکی از مهمترین مسائل در جریان ساخت اخذ وام قرض الحسنه توسط آقای دادیار بودکه به دفعات در مدت زمان انجام از شروع تا کنون بر روی آن مانور می دادند که این چنین وامی وجوددارد و در صورتجلسه نیزتعهداینکه وام را ارائه دهند امضاءنمودند و در این میان نامه های متعددی به صورت اخطار به دانشگاه ارائه نمودندکه اگر تا فلان زمان تمامی ملک به فروش نرسد از وام خبری نیست !!!

بعد از خلع شرکت نیز ایشان متعهد به پیگیری اخذ وام گردیدند و همین امر باعث شده بود که نگاه  و توجه به اختلافات با امید به رسیدن وام در آبان ماه که آقای دادیار قول آن را داده بود به صورت سطحی بوده و باجلسات به صورت دوستانه حل و فصل می شد ؛ تا اینکه پس از پیگری موضوع توسط دانشگاه از بانک مسکن صدرا؛ متوجه شد که اصلا وامی و مصوبه ای در کار نبوده و وام قبلی مربوط به پروژه  صادق سازان فردوس بوده که آن نیز تسویه شده بود. و جهت دریافت وام یا باید اوراق بهادار خریداری شود و یا به مدت6ماه الی یک سال چند میلیارد تومان پول در بانک سپرده گذاری شود که آن هم درصدسود به میزان 15الی22 درصد می باشد.(جهت پی بردن به صحت این موضوع می توانید به بانک مسکن شعبه صدرا  مراجعه و از زبان  رئیس  بانک صحت موضوع را جویا شویدکه آیا اصلا وامی به نام پروژه پارمیدا وپارمیس وجود دارد ؟آیااصلا آقای دادیار هزینه ای و سپرده ی بلند مدتی برای وام دارد؟آیا امکان گرفتن وام به صورت قرض الحسنه وجود دارد یا خیر؟)

پس از متوجه شدن دانشگاه از این موضوع ، دیگر وام که امید بخش ساخت بود نیز وجود ندارد اختلافات بالاگرفت و جریان به سمت شکایت پیش رفت.تا کنون دانشگاه جلسات متعدد جهت حل موضع با آقای دادیار و تیم مربوطه تشکیل داده تا مسئله حل وفصل نماید اما ایشان با زیرکی تمام از زیر بار مسئولیت ساخت فرار وتمامی مسئولیت ها را به سوی دانشگاه متوجه می نمایند.


باتوجه به تمامی مسائل پیش گفت ، تنها راه حل موضوع مراجعه به مراجع قضایی و حل مشکل با شکایت از ایشان و شرکت دمان سازه ، می باشد.نکته ی قابل توجه این است که در قرار داد اولیه قرار بر فروش و ساخت و تحویل ساختمان ها به پرسنل دانشگاه مطرح بود که سود اصلی این موضوع در دریافت پیش پرداخت افراد بوده و قسمت مشکل آن مربوط به ساخت پروژه می باشد که اگر از هزینه های پیش پرداخت افراد جهت پیشبرد ساخت استفاده نشود امکان ساخت پروژه وجود ندارد. در این بین آقای دادیار می خواهد بعد از دریافت سود  پیش پرداخت افراد که بدون  دردسر بوده  از جریان ساخت سر باز زند .درحالی که در این بین بزرگترین  قرار داد ممکن که همان قسم ایشان به کلام الله مجید بود و نیز صورتجلسات متعدد ایشان را ملزم به ساخت می کند.

حال قضاوت در این خصوص را واگذار به شما پرسنل عزیز نموده و اطمینان می دهیم که دانشگاه در این موضوع تمام قد یاور و حامی پرسنل خود می باشد.